O nas

§ 01

O Kancelarii

Kancelaria Prawna BLU Radcowie Prawni specjalizuje się w obsłudze prawnej firm z zakresu polsko – niemieckiego obrotu gospodarczego.

Oferta naszej Kancelarii jest skierowana przede wszystkim do firm działających na terytorium Polski w ramach międzynarodowych grup kapitałowych, jak również rodzimych przedsiębiorstw świadczących usługi na terytorium Niemiec, Austrii, Holandii, Belgii czy też Luxemburga.

Kancelaria specjalizuje się w obszarze prawa gospodarczego, cywilnego, sądowych sporów transgranicznych, wykonalności zagranicznych wyroków na terytorium Polski, kontraktów handlowych, prawa IT, jak również w obszarze prawa pracy i zagadnieniach delegowania pracowników w ramach Unii Europejskiej.

Założycielka Kancelarii radca prawny dr Katarzyna Styrna – Bartman jest uznanym w Polsce specjalistą z zakresu europejskiego prawa pracy i delegowania pracowników w ramach Unii Europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem wykonywania pracy na terytorium Niemiec.

Za naszym doradztwem prawnym stoi wieloletnie doświadczenie praktyczne i wiedza merytoryczna naszych radców prawnych. 
W naszej codziennej pracy wychodzimy z założenia, ze tylko połączenie wiedzy i doświadczenia prawniczego z wiedzą merytoryczną o danej dziedzinie, pozwala w pełni profesjonalnie i bezpieczenie świadczyć pomoc prawną. 

Kancelaria BLU Radcowie Prawni jest zaufanym partnerem kancelarii prawnych z obszaru Niemiec w kwestiach związanych z wykonalnością na terytorium Polski zagranicznych wyroków oraz europejskich tytułów egzekucyjnych.