Partnerzy

dr (Dr. jur.) Katarzyna Styrna-Bartman, LL. M.
Radca prawny

Założycielka Kancelarii BLU
Prezes Zarządu Spółki
BLU Law & Outsourcing Sp. z o. o.

Pani dr (Dr. jur.) Katarzyna Styrna-Bartman,
LL. M. jest radcą prawnym specjalizującym się w prawie gospodarczym, europejskim prawie pracy i tematyce delegowania pracowników za granicę (w szczególności na terytorium Niemiec), fuzji i przejęć, w tym fuzji i przejęć transgranicznych.

Pani dr Katarzyna Styrna-Bartman ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowe studia prawa niemieckiego na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Regensburgu w Niemczech, gdzie uzyskała tytuł Master of Laws (LL. M.). Jednocześnie rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze Prawa Europejskiego na Uniwersytecie w Regensburgu, gdzie w 2013 roku uzyskała tytułu doktora nauk prawnych (Dr. jur.) broniąc w języku niemieckim z oceną Magna Cum Laude pracę doktorską z zakresu prawa europejskiego.

Pani dr Katarzyna Styrna-Bartman była wieloletnim pracownikiem naukowym
Katedry Prawa Europejskiego na Uniwersytecie w Regensburgu. W 2009 roku ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, gdzie została wpisana na listę radców prawnych.

Pani dr Katarzyna Styrna-Bartman od początku swojej pracy zawodowej była związana z firmami doradczymi świadczącymi pomoc prawną w polsko-niemieckim
obrocie gospodarczym. Przez wiele lat współpracowała z niemiecką firmą doradczą Rödl & Partner oraz Kancelarią Prawną
JP Weber jako Manager Zespołu German Desk.

Pani dr Katarzyna Styrna-Bartman, LL. M. jest autorką licznych publikacji krajowych (Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna)
i zagranicznych (Berliner Wissenschaftsverlag) z zakresu delegowania pracowników za granicę i prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech. Dokonała przekładu Bürgerliches Gesetzbuch z języka niemieckiego na język polski. Prowadzi szkolenia i warsztaty m.in. z zakresu oddelegowania pracowników za granicę, europejskiego prawa pracy, prawa internetowego, prawa w marketingu internetowym. Jest jednocześnie twórcą
i autorką uznanego w Polsce bloga poświęconego tematyce delegowania pracowników za granicę oraz prawa dla IT: www.bartmanlegalupdates.com.