Delegowanie pracowników

Kancelaria Prawna BLU Law & Outsourcing jest kancelarią prawną o ugruntowanej pozycji wśród firm realizujących
projekty zagraniczne na terytorium Niemiec oraz delegujących pracowników do Niemiec. Naszą pozycję wśród krajowych przedsiębiorców delegujących pracowników do Niemiec zdobywaliśmy przez ostatnie lata doradzając rzetelnie
i kompetentnie w tym transgranicznym i trudnym obszarze prawa, wymagającym znajomości trzech systemów
prawnych (prawa krajowego, prawa niemieckiego oraz
prawa europejskiego) na poziomie wielu dziedzin prawa,
w tym prawa pracy, zabezpieczenia społecznego, prawa podatkowego, administracyjnego, cywilnego i handlowego.

Przez lata pracy nie baliśmy się trudnych wyzwań, które
stawiali przed nami nasi Klienci realizujący kontrakty za
granicą. Dzięki partnerskim relacjom z niemieckimi doradcami podatkowymi i adwokatami stworzyliśmy zespół polsko-niemieckich prawników i doradców, który wspiera naszych Klientów w tym wymagającym obszarze prawa, jakim jest delegowanie pracowników.

W działalności naszej Kancelarii szczególnie zwracamy uwagę na poszanowanie zasad etyki radcy prawnego, zaś naszą wiedzę doskonalimy i aktualizujemy każdego dnia.

Dzięki biegłej znajomości języka niemieckiego i angielskiego, jak
i doświadczeniom naszych Prawników zdobytym na polskich oraz zagranicznych uczelniach, jesteśmy otwarci na wszelkie nowości w prawie naszego zachodniego Sąsiada oraz reformy prawa europejskiego w zakresie delegowania, które docierają do nas
z Brukseli. Stworzyliśmy Zespół, któremu zaufało wielu polskich przedsiębiorców związanych na co dzień z niemieckim rynkiem. Prowadzony przez Panią Mec. dr Katarzynę Styrna-Bartman blog na temat delegowania, jak również liczne publikacje naszej Kancelarii poświęcone tej tematyce na łamach Rzeczpospolitej oraz Dziennika Gazety Prawnej stanowią dla wielu przedsiębiorców nieocenione źródło wiedzy.